Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Vánoce před dveřmi: Vydělej si sčítáním MHD!

Přijď si snadno přivydělat před Vánoci!

Pomalu se blíží listopad a s ním i konec roku. S dostatečným předstihem hledáme vhodné uchazeče na sčítání městské hromadné dopravy ve Zlíně a to v termínech 10.11., 13.11., 14.11. a 24.11.

Čím si přivydělat na Vánoce? - Sčítáním osob v MHD spoji a průběžným zadáváním dat do mobilního aplikace.

Zapojit se může opravdu každý, kdo má chuť a čas!

Náplň práce:

- sčítání cestujících ve zlínské MHD
- administrativa v off-line mobilní aplikaci na OS Android
- zaslání výsledků sčítání po ukončení práce

Požadavky:

- věk 15 let a dokončená ZŠ
- chuť podílet se na dopravním průzkumu a spolehlivost
- časová flexibilita v termínech 10.11., 13.11., 14.11. a 24.11.
- vlastní mobilní telefon s OS Android

Co nabízíme?

- snadný přivýdělek formou DPP
- ohodnocení 125 Kč/hod.
- jednorázovou práci v termínu/ech 10.11., 13.11., 14.11. a 24.11.
- možnost podílet se na výsledcích průzkumu zlínské dopravní infrastruktury

Pokud jsi došel až sem a máš zájem o přivýdělek, reaguj nám prostřednictvím odpovědního tlačítka. Případně nám zavolej pro více informací na číslo 226 257 593.

Budeme se těšit na budoucí spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Podrazilová