Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

SPĚCHÁ! Obráběč kovů - CNC FRÉZAŘ - junior / senior

Pro úspěšnou strojírenskou společnost a špičku ve svém oboru, hledáme šikovné FRÉZAŘE CNC! Výplatu budete mít na účtu vždy včas a těšit se můžete na maximální podporu Vašeho potenciálu a růstu.

Popis pozice:

–podílet se na výrobě průmyslových nožů a dalších strojírenských dílů
–obsluhovat CNC frézovací centra
–provádět průběžné kontrolní měření výrobků–zajišťovat základní údržbu strojů

Profil kandidáta:

–máte zkušenosti z obdobné pozice / jste absolventem v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů, zámečník apod.
–nevadí vám práce ve třísměnném provozu na směnách se domluvíme–
umíte obsluhovat jeřáby a manipulační vozíky
- pokud ne, rádi vás zaškolíme
–zvládáte základní práci na PC

Nabízíme:

–mzdové ohodnocení až 35 000 Kč/měsíc
–za každý odpracovaný den dostanete stravenku v hodnotě 110 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
–půlroční a roční prémie
–teplý oběd ve firemní jídelně
–5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)
–příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy–pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred
–respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží
–finanční odměny při životním a pracovním výročí
–řada dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
Telefon: +420 602 559 383