Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

STÁLE HLEDÁME! BRUSIČ - junior / senior

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Brusiče. Máme více volných míst. každého šikovného s praxí na obdobné pozici uvítáme. Manuálně zruční absolventi, jsou také vítání.

Popis pozice:

–máš zkušenosti ze strojírenské výroby nebo jsi absolventem ve strojírenském oboru
–orientace ve výkresové dokumentaci
–praxe s měřidly
–jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu - na směnách se domluvíme
–umíš obsluhovat manipulační vozíky a jeřáby - pokud ne, po nástupu k nám tě zaškolíme

Profil kandidáta:

Nabízíme:

–za každý odpracovaný den dostanete stravenku v hodnotě 110 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
–půlroční a roční prémie
-teplý oběd ve firemní jídelně
–5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)
–příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy
–pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred
–respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží
–finanční odměny při životním a pracovním výročí
–řada dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
Telefon: +420 602 559 383