Hledáte práci? Vyberte si z 516 otevřených pozic

HR support - zkrácený úvazek

Náš klient, který je jeden z největších dodavatelů energií jako jsou paliva, maziva a chemikálie, hledá do svého týmu posilu pro HR oddělení.

Hledáte práci ke studiu? Můžete pracovat 19 h/týdně? Zajímá Vás HR? Angličtina je Váš denní chléb?

Tato pozice je pro Vás to pravé!

Náplň práce:

- Administrativní podpora HR (tisk, vyplňování pracovních smluv, dodatků a dalších dokumentů)
- Podpora procesu výstupních dokumentů
- Komunikace se zaměstnanci na denní bázi (telefonicky, emailem)
- Domluva termínů pohovorů
- Koordinace schůzek a konferencí (rezervování místností, catering, objednávání pomůcek)

Profil kandidáta:

- Pokročilá angličtina – denní užívání
- Čeština/slovenština – rodilý mluvčí
- Zkušenost s administrativní prací
- Silné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

- Práci na zkrácený úvazek 19 h/týdně
- Skvělá lokalita kanceláří – Praha 3 Flora
- Občasná možnost práce z domova
- Startovní pozice v HR
- Flexibilní pracovní doba
- Benefity: stravné, multisport karta, roční bonus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Karolína Kňavová
Telefon: +420 773 769 179