Hledáte práci? Vyberte si z 554 otevřených pozic

PROJECT MANAGER - CAPEX projekty| OSVČ

Úvodník:

Pracujete na volné noze jako OSVČ? Máte zkušenosti s implementacemi nových zařízení do výroby či transfery výrobních linek apod.? Hledáme projektového manažera s AJ, který se rád externě zapojí do týmu bohumínské výrobní společnosti. Posílejte své CV na michaela.hyblova@manpower.cz.

Popis pozice:

–Řízení, koordinace a vedení investičních projektů
–Zodpovědnost za celkový rozpočet na daný projekt a dodržení časového harmonogramu
–Zodpovědnost za úspěšnou implementaci projektu, včetně provedení školících aktivit pro výrobu a údržbu
–Provádění pravidelných kontrol
–Spolupráce v týmu s internisty
–Komunikace s vedením společnosti
–Reporting o stavu a odchylek od plánu projektu, časové osy nebo rozpočtu

Profil kandidáta:

–Min. 3 roky zkušeností v řízení projektů
–Komunikativní znalost AJ - min- B2
–Znalosti týkající se legislativních požadavků, zkušenosti v komunikaci s úřady a státními institucemi
–Schopnost psát technické zprávy, prezentace
–Ochota pracovat jako OSVČ

Nabízíme:

–Atraktivní odměna
–Zajímavé projekty
–Poskytnutí prostor kanceláře

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
Smetanovo náměstí 1
702 00  Ostrava
Česká Republika
Telefon: +420 703 865 274