Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Ředitel stavební společnosti

Do vedení ostravské divize stavební společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Ředitel/ka. Pokud máte zkušenosti s řídící pozicí ve stavebnictví a rádi byste pracovali ve stabilní české společnosti, která se zaměřuje na výstavbu veřejných zakázek občanské vybavenosti, pak nám o sobě neváhejte dát vědět.

Popis pozice:

–zodpovědnost za celkový chod ostravské divize
–vedení a motivace kolegů
–dohled nad realizací projektů (termíny, kvalita, výnosnost projektů)
–zpracování strategie pro rozvoj divize
–návrh a implementace procesů ve společnosti
–přímá spolupráce s představenstvem společnosti

Profil kandidáta:

–vzdělání v ekonomickém či stavebním oboru
–zkušenost na řídící pozici ve stavební společnosti
–velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
–schopnost realizovat změny

Nabízíme:

–týden dovolené navíc
–kvartální a roční prémie
–telefon, notebook, automobil k soukromým účelům
–stravenky
–příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
–příspěvek do Cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová