Hledáte práci? Vyberte si z 558 otevřených pozic

Receptionist/ Senior Office Management Specialist

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme samostatnou a zodpovědnou osobnost s příjemným vystupováním a smyslem pro pořádek. Budete zodpovídat za recepci a agendu office managementu. Nezbytná je komunikativní znalost angličtiny. Pokud máte pozitivní přístup a chuť na sobě pracovat, čtěte dál.

Co Vás čeká?
Zajištění bezproblémového chodu recepce a agendy office managementu. Samozřejmě vás čeká mnoho ad hoc úkolů a jen na vás bude to, jak se všeho zhostíte. Můžete se těšit na krásné, reprezentativní kanceláře v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka.

Popis pozice:

– uvítání návštěv, telefonická a emailová komunikace
– péče o firemní prostory (zasedací místnosti, občerstvení)
– příjem, třídění, evidence přijaté pošty a odesílání pošty
– objednávky kancelářských potřeb
– zajištění kurýrních služeb
– různorodé požadavky od vedení společnosti v oblasti administrativy a organizace
– odpovědnost za facility agendu - nábytek, opravy atd.
– komunikace v AJ na denní bázi

Profil kandidáta:

– pozitivní povaha, vyzrálá osobnost a profesionální přístup
– schopnost samostatně plnit zadané úkoly a poradit si v každé situaci
– perfektní znalost ČJ nebo SK a komunikativní znalost AJ
– uživatelská práce s MS Office
– praxe na obdobné pozici je velkou výhodou
– upřímnost, dobrá nálada a chuť věci aktivně řešit

Nabízíme:

– moderní a příjemné prostory v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka
– zajímavá pracovní náplň a možnost dalšího profesního rozvoje
– pravidelná pracovní doba Po - Pá  8:30-17:00
– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na stravování formou stravenek
– 5 sick days

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jaroslava Pataši
Zlatnická 10
110 00  Praha 1
Česká republika