Hledáte práci? Vyberte si z 558 otevřených pozic

Hlavní účetní - 2 dny v týdnu home office

Úvodník:

Pro středně velkou společnost o 100 zaměstnancích v Chrudimi hledáme nového kolegu/yni na pozici Hlavní účetní.
Místo výkonu práce: Chrudim

Popis pozice:

–vedení pracovního kolektivu na finanční účtárně – cca 7 pracovníků
–kompletní vedení účetnictví a finančních procesů
–zastupování firmy při jednání s úřady a auditorem, komunikace s daňovými poradci
–zpracování měsíční a roční závěrky a konsolidované závěrky
–zpracování statistických výkazů
–účtování bankovních výpisů
–práce v účetním programu ABRA
–spolupráce s centrálou v Praze- občasné služební cesty

Profil kandidáta:

–praxe na obdobné pozici
–ekonomické vzdělání , znalost Excel
–zkušenosti s vedením týmu, řp. Sk B

Nabízíme:

–5 týdnů dovolené
–možnost pracovat z domu až 3 dny v týdnu
–flexibilní začátek pracovní doby
–Stravenky
–k dispozici služební automobil pro služební jízdy na centrálu
–Notebook, telefon, rodinný tarif
–Finanční prémie a bonusy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Czech Republic
Telefon: 724 389 072