Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Automechanik se slabostí pro náklaďáky

Úvodník:

Máte rád/a auta a ze všeho nejvíc ta velká? Nedokážete si představit lepší práci, než pod kapotou pořádné mašiny? Hledáme právě vás. Budete pracovat na zakázkách a pod ruce se vám dostanou moderní motory DAF. Za zakázky budete dostávat úkolové odměny a získáte cenné zkušenosti a školení.

Popis pozice:

– Vaším denním chlebem budou opravy a servisování nákladních vozidel
– Budete spolupracovat s přijímacím technikem servisu na průběhu opravy
– Pracovat budete v 2 směnném provozu (ranní nebo odpolední)

Profil kandidáta:

– Bez řidičáku skupiny B se neobejdete (další skupiny jsou výhodou)
– Pokud jste vyučen/a v oboru automechanik, je to plus
– Jestli máte zkušenosti v opravách aut, bude to velký bonus, ale praxe není podmínkou

Nabízíme:

– Vezmeme vás ihned, a to na plný úvazek na dobu neurčitou
– Kromě motivující mzdy budete dostávat odměny za plnění úkolů
– Můžete se těšit i na náborový příspěvek
– Po zapracování vám dáme týden dovolené navíc
– Přispějeme vám na stravné
– Jestli si spoříte na penzi, přispějeme vám i na ni
– Všechno od nás dostanete (nářadí, oblečení, nejmodernější tech. vybavení)
– Získáte zkušenosti se servisem a opravami různých typů motorů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
Telefon: +420 733 626 275