Hledáte práci? Vyberte si z 498 otevřených pozic

MNC - Karosář - 9/2021

Úvodník

Autorizovaný servis a prodej osobních a dodávkových vozidel hledá šikovného karosáře na pobočku v Českých Budějovicích.
Opravujeme a lakujeme výhradně pro autorizované servisy značek jako je BMW, Ford, Mercedes- Benz

Popis pozice:

–Opravy a výměny výřezových dílů na rovnacím rámu CELLETE
–Odstrojování a nastrojování vyměněných dílů
–Opravy drobných poškození laku karoserie nebo skříně vozidel
–Tmelení, zabrušování, vyrovnávání, broušení, sváření, pájení dílů z tenkého plechu a jejich  zavařování, vyrovnávání a broušení.
–Montování příslušenství a doplňky karoserie či skříně vozidla.

Profil kandidáta:

–Zájem o obor a ochota naučit se být dobrým karosářem
–Manuální zručnost
–Vášeň a nadšení pro auto-moto
–Předchozí zkušenosti s prací karosáře či klempíře jsou výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

–MZDA 45.400 Kč, po půl roce možnost navýšení až na 60.000 Kč dle odpracovaných hodin - prémiový systém
–NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000 Kč
–Pracovní doba v jednosměnném provozu 7:30- 15:30 hod, Po- Pá
–Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
–Příspěvek na stravování formou stravenek
–Možnost dalšího odborného vzdělávání
–Práce v nové klimatizované hale s nejnovějšími technologiemi
–Firemní, kulturní a sportovní akce
–Možnosti zkráceného úvazku
–Možnost parkování v areálu
–Dobrá dostupnost MHD

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Ševčíková
Telefon: +420 737 254 405