Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Elektromontér - mzda až 45.000 Kč, jednosměnný provoz!

Úvodník:

Pro společnost zajišťující projekční a elektro-montážní práce hledáme nového kolegu na pozici: ELEKTROMONTÉR

Popis pozice:

– napojování přípojkových skříní
– zapojování kioskových trafostanic
– montování vysokonapěťových sloupů
– práce v týmu 2-4 elektromontérů
– práce v terénu - jezdí se firemními auty
– pracovní doba - 6:30-15:00

Profil kandidáta:

– požadujeme ukončené vzdělání elektrotechnického směru - SOU/SŠ
– odbornou způsobilost v oboru Vyhl. 50/1978Sb. min. § 5
– řidičský průkaz skupiny B
– manuální a řemeslnou zručnost

Nabízíme:

– mzdové ohodnocení 25.000 Kč - 45.000 Kč (dle zkušeností a osvojených vyhlášek)
– bonusová složka bez finančního stropu
– možnost profesního a mzdového růstu
– v rámci spřátelené školy nabízíme obnovení certifikátů, nebo další vzdělávání
– týden dovolené navíc
– nové zázemí, které je rok staré se super vybavením
– férový šéf, který platí všechny hodiny a přesčasy navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
Telefon: +420 727 810 545