Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

PROJEKTANT Elektro - mzda až 45.000 Kč + odměny z projektů

Úvodník:

Pro společnost zajišťující projekční a elektro-montážní práce hledáme nového kolegu na pozici: PROJEKTANT.

Popis pozice:

– projektant má na starost návrh a realizaci projektové dokumentace všech stupňů
– úzce spolupracuje s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílí
– dokumentace je vytvářena elektronicky
– konzultace činnosti se členy týmu a dalšími odborníky
– jednání s úřady

Profil kandidáta:

– požadujeme min. SS vzdělání s maturitou, zaměření elektro praxe v oboru výhodou
– řidičský průkaz skupiny B
– příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat v týmovém kolektivu
– orientace v projektové dokumentaci a legislativě vítána
– znalost práce v kreslícím programu Microstation, AutoCad
– znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office

Nabízíme:

– nástupní mzda u zkušeného člověka 45.000 + % z odevzdaných projektů - možnost výdělku až 70.000 Kč
– bonusová složka bez finančního stropu
– týden dovolené navíc
– služební auto k dispozici
– nové zázemí, které je rok staré se super vybavením
– prostor pro zaučení, pomoc přiděleného mentora
– možnost kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
Telefon: +420 727 810 545