Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Recruiter/ka - interní HR!

Baví Vás práce s lidmi?
Preferujete moderní prostředí nadnárodní společnosti?
Chcete využívat angličtinu na denní bázi?

Pro logistickou společnost se sídlem Praha-Jirny hledáme do týmu náborářů novou posilu.

Náplň práce:

– nábor nových zaměstnanců, převážně skladníci, operátoři, team leadři…
– tvorba inzerce, vedení pohovorů, monitoring trhu práce, reporty…
– hledání nových cest, jak kandidáty získat, spolupráce na kampaních, zlepšování procesů v náboru
– úzká spolupráce s kolegy z HR a ostatními odděleními

Požadujeme:

– ideálně alespoň 2roky zkušeností s náborem
– anglický jazyk na komunikativní úrovni
– proaktivní přístup s chutí vymýšlet nové nápady
– přátelskou a otevřenou povahu
– samostatnost

Nabízíme:

– stabilní a dlouhodobou práci v nadnárodní společnosti
– velmi motivující finanční ohodnocení
– pravidelný home-office
– možnost i zkráceného úvazku
– přátelský přístup kolegů a kolegyň
– možnost vzdělávání
– plně dotované stravenky
– 5 týdnů dovolené
– penzijní připojištění
– možnost využití svozových autobusů z Černého Mostu nebo Poděbrad
– nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
Karlovo náměstí 75
280 02  Kolín
Česká republika
Telefon: 727 810 501