Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Junior účetní specialista/customer service s AJ

Úvodník:

Pro tchajwanskou společnost vyrábějící zejména síťový hardware, hledám šikovného kolegu/kolegyni na pozici účetního specialisty, ideálně s praxí z účetního oddělení.

Popis pozice:

–kontroly v hlavní knize
–příprava a provádění týdenních/měsíčních reportů pro AR
–kontrola nepořízených plateb AR
–připomínání evropským zákazníkům zpožděné a nezaplacené faktury
–odesílání chybějících dokumentů
–shromažďování a uchovávání aktualizovaných informací o zákaznících
–skenování AP dokumentů
–přiřazování faktur AP
–provádění reportů v prostředí AP, následné zasílání interních připomínek
–kontrola příchozích a odchozích plateb
–kontrola a zaúčtování cestovních výdajů

Profil kandidáta:

–základní zkušenosti se zákaznickým servisem nebo praxi/brigáda z účetního oddělení
–ideálně VOŠ/VŠ oboru ekonomika nebo účetnictví
–angličtina na úrovni min B2 (každodenní komunikace se zahraničními zákazníky)
–dobrá znalost Excelu
–týmový hráč, který zároveň umí pracovat samostatně

Nabízíme:

–práce v menším týmu v příjemné lokalitě kousek od Vyšehradu
–Home Office (po zaučení až 2 dny v týdnu)
–čtvrtletní bonus 10 %
–stravenky 100 Kč
–Multisport karta
–příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč měsíčně
–Laptop

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Haluzová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika