Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

FINANČNÍ ANALYTIK - Senior/Junior

Zajímáte se aktivně o oblast Controllingu a Reportingu a rádi byste si v tomto oboru vybudovali kariéru?

Domluvíte se bez problému anglicky a můžete se pyšnit titulem se zaměřením na finance či ekonomii?
Pokud ANO, měla bych tu pro Vás zajímavou pracovní výzvu, na kterou bude těžké odpovědět NE.

Náplň práce:

– Spolupráce s managementem v oblasti Controllingu a Reportingu
– Kontrola a validace dat
– Podpora při tvorbě měsíčních závěrek
– Vytváření reportů pro stakeholdery
– Konsolidace a validace plánování
– Klíčový uživatel reportingu pro Add-In EPM klienta
– Vytváření nových formátů reportů a podpora dashboardů
– Udržování reportingových standardů a vytváření nových reportů
– Poskytování ad-hoc reportů a analýz pro potřeby managementu
– Převzetí speciálních úkolů a menších projektů v oblasti Controllingu a Reportingu

Profil vhodného kandidáta:

– Bakalářský titul v oblasti financí, ekonomie nebo počítačových věd
– Pokročilá znalost MS Excel
– Anglický jazyk úroveň min. B2, Německý jazyk výhodou
– Základní znalosti z oboru IT
– Předchozí praxe je vítána, avšak pozice je vhodná i pro absolventy, kteří se chtějí v tomto oboru seberealizovat!

Nabízíme:

– Motivační plat v závislosti na předchozích zkušenostech
– Týden dovolené navíc
– Příspěvek na stravování - stravenky
– Home-office
– Cafeteria
– Příspěvek na důchovodé pojištění
– Moderní a příjemné kanceláře v centru Liberce
– Smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
Telefon: +420 725 858 069