Hledáte práci? Vyberte si z 549 otevřených pozic

OBCHODNÍ MANAŽER pro oblast SLUŽEB 40.000 - 50.000 Kč

Úvodník:

Máte zkušenosti s obchodem a zároveň jste silná osobnost, která umí vést menší tým lidí, podporovat ho, motivovat a to nejenom od stolu, ale také svým příkladem? U nás můžete prožít svůj pracovní den v kanceláři i mimo ni, záleží na Vás, jak si zorganizujete práci Vaší a Vašeho teamu.

Popis pozice:

– – aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti služeb, zároveň vymýšlení nových řešení pro daného klienta jemu na míru
–komunikace se stávajícími klienty, se kterými udržujete dlouhodobé vztahy
–podpora svého týmu k nejlepším výsledkům
–poradenství v oblasti našich služeb pro zviditelnění daného klienta
–správa obchodního případu od A do Z a komunikace s ostatními odděleními

Profil kandidáta:

–obchodní zkušenost je nutnost pro tuto práci
–silná osobnost, která má přirozenou autoritu
–člověk, pro kterého je komunikace základ a má managerské schopnosti
–máte obchodní talent a baví vás komunikace s lidmi
–základní znalost PC - word, excel

Nabízíme:

–plat 30.000 - 50.000 Kč s možností dalších bonusů pokud je Váš tým úspěšný
–5 týdnů dovolené
– stravovací příspěvek
– služební automobil
–mobilní telefon a notebook
–systematické profesní vzdělávání a příspěvky
–příspěvek na sport a kulturu
–zvýhodněné pojištění
–zajímavé mobilní tarify pro celou vaši rodinu
–firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Ševčíková
Telefon: +420 737 254 405