Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Potrubář

Máte praxi jako potrubář a rozhlížíte se po nové práci? Hledáte férového zaměstnavatele, který si Vás bude vážit? Pokud ano, pak máme nabídku, která by Vás mohla zajímat.

Popis pozice:

Moderní česká inženýrsko-dodavatelská společnost, která zajišťuje montáže především v potravinářském, chemickém a energetickém průmyslu, hledá zkušené uchazeče na pozici Potrubář.

Vaším úkolem bude:
- montáž, demontáž a opravy potrubních celků podle předepsaných postupů
- pokládka částí potrubí, potrubních větví a potrubních celků
- účast na montážích převážně po ČR, ale i v zahraničí

Požadujeme:

- výuční list
- praxe v oboru min. 3 roky
- znalost výkresové dokumentace
- znalost BOZP
- řidičský průkaz skup. B velkou výhodou - doprava na místo výkonu práce
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- možnost být součástí zajímavých projektů v ČR i zahraničí
- atmosféru rodinné firmy a fajn kolegy
- stabilní zaměstnání
- nadstandardní finanční ohodnocení
- ubytování po dobu montáží v penzionech nebo pronajatých bytech
- nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, použijte prosím odpovědní tlačítko, nebo mě kontaktujte na emailu jan.slaba@manpower.cz nebo volejte na tel. číslo 773 769 227

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Slaba
Telefon: +420 773 769 227