Hledáte práci? Vyberte si z 537 otevřených pozic

Realitní makléř/ka – buďte pány svého času

Pomáháme lidem prodat jejich nemovitost, nebo naopak získat bydlení a domov, a to třeba i na celý život. Práce v realitách ale není jen o schůzkách, prodeji a smlouvách. Jde primárně o dobré vztahy, vzájemné porozumění a pochopení všech potřeb našich klientů. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení a naším cílem je k němu dopomoci. 

Popis pozice:

Jednou z největších výhod práce v realitách je, že jste pány svého času. Nemusíte sedět celý den v kanceláři od 9 do 17. Naopak budete hodně času trávit venku s našimi klienty a svůj harmonogram si nastavíte dle sebe a svých potřeb. 
Jedná se o různorodou práci, která nikdy nebude nudná a stejná. Budete potkávat nové lidi a poznávat nová místa. Stanete se prostředníky mezi kupujícím a prodávajícím a oběma stranám pomůžete ušetřit spoustu času a starostí.  
Další velikou výhodou jsou odměny, které jsou v naší branži nadstandardní. Výdělky jsou v prodeji nemovitostí opravdu vysoké a hodně záleží na tom, kolik času do své práce investujete.  
Vše ostatní vás naučíme my.
Hledáme realitní makléřky a makléře pro regiony Tábor, Prachatice, Jindřichův Hradec, Sezimovo Ústí a okolí.

Profil kandidáta:

Pokud máte odhodlání a nevyhýbáte se komunikaci s ostatními, máte napůl vyhráno.  
Nepotřebujeme šedou myšku. Potřebujeme člověka, kterému nedělá problém oslovit cizí lidi, naslouchat jim a najít pro ně nejvhodnější řešení.  
Hledáme někoho, kdo chce opustit svou komfortní zónu a posunout se o krok dál. První kroky mohou být složité, ale s naší silnou podporou v začátcích to společně zvládneme. 

Nabízíme:

–Nadstandardní výdělky 
–Špičkový program zaškolení a silnou podporu v začátcích 
–Časově variabilní a různorodou práci na živnostenský list 
–Moderně vybavené kanceláře ke každodennímu využití 
–Skvělý kolektiv, který drží při sobě a rád uvítá nové členy týmu 

Díky naší Akademii se naučíte vše, co je potřeba. K dispozici budete mít mnoho živých i online tréninků a webinářů. Váš trénink bude zakončený zkouškou znalostí a dovedností, po které obdržíte certifikát „Realitní profesionál“. 

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Paříková