Hledáte práci? Vyberte si z 536 otevřených pozic

Analytik IS - junior

Popis pozice:

Jste zkušeným "ajťákem" či čerstvým absolventem IT oboru se znalostí SQL? Máte analytické myšlení a řešíte problémy aktivně? Hledáte uplatnění s dlouhodobou perspektivou a možností růstu?

Pro stabilní strojírenskou společnost hledáme nového kolegu do oddělení IT! Nabízíme zaškolení v týmu zkušených kolegů, možnost růstu, cesty po zahraničních pobočkách a sbírání znalostí od tuzemských i zahraničních kolegů!

Vaší náplní práce bude:
- primárně správa ERP systému
- analýza a údržba firemních aplikací
- řešení uživatelských požadavků
- tvorba efektivních řešení
- podpora uživatelů v napříč společností

Profil kandidáta:

- IT vzdělání či praxe
- ochota učit se a vzdělávat
- znalost programování, SQL
- zkušenosti s ERP systémy výhodou
- AJ na komunikativní úrovni (práce v mezinárodním prostředí)
- flexibilita, spolehlivost a analytické myšlení

Nabízíme:

- profesní růst ve stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené, 3 sickdays
- 13. plat a další bonusy
- dotované stravování
- příspěvek na penzijko
- Cafeterii a další firemní benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes ikonu "odpovědět"!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
17. listopadu 389
530 02  Pardubice
Česká Republika
Telefon: +420 727 807 686