Hledáte práci? Vyberte si z 521 otevřených pozic

Personalista/tka

Úvodník:

Jsme otevřeni všem kandidátům, které oblast HR zajímá. Můžete být klidně i z výroby, pokud jste přesvědčeni, že je pro Vás personalistika ta pravá! Vítáme však i kandidáty se zkušenostmi v HR, bankovnictví, zákaznickém servisu, administrativě atd…

Pokud hledáte práci, v níž budete mít možnost denně komunikovat se zajímavými lidmi, propojovat kandidáty se zajímavými pracovními příležitostmi a rozvíjet své dovednosti v oblasti HR a náboru, je tato nabídka určená právě Vám!

Dáme Vám možnost se spoustu věcí naučit a do budoucna i jasný kariérní plán s prakticky neomezenými možnostmi.

Popis pozice:

- komunikace s klienty a kandidáty (uchazeči o zaměstnání)
- vedení osobních pohovorů a klientských jednání
- participace na zajímavých projektech u klientů světových značek
- aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pracovních portálech, v databázích a sociálních sítích

Profil kandidáta:

- hledáme aktivního, samostatného člověka, který je rád v kontaktu s lidmi, má kreativní mysl a nechybí mu cit pro sladění ideálního kandidáta s tou pravou pracovní příležitostí
- proklientský přístup a obchodní duch je též nezbytnou podmínkou!
- velmi vítáme předchozí zkušeností v oblasti služeb, obchodu či rozvíjení vztahu s klienty
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co za to?

- 25tis. – 30tis. základní mzda
- až 80tis. odměny k základní mzdě (průměrná provize personalistů Plzeňské pobočky činí cca 35tis.)
- hlavní pracovní poměr, po 1. roce na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené, Home Office, Sick Days, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky v hodnotě 100Kč, cafeterie, Multisport karta, notebook, telefon k soukromým účelům, občerstvení na pracovišti
- práce v centru Plzně na nám. Republiky s výhledem na katedrálu sv. Bartoloměje
- propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání
- firemní akce a dobrá káva samozřejmostí :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
náměstí Republiky 2
301 00  Plzeň
Česká republika