Hledáte práci? Vyberte si z 424 otevřených pozic

Řidič v Německu. TOP předvánoční přivýdělek od 330 Kč/hod.!

Přivydělejte si před Vánoci v Německu!
Trávíte rádi čas v autě a řízení je Vaší vášní? Pak hledáme právě Vás! Připojte se k našemu týmu a staňte se řidičem dodávky pro jednu z nejpokročilejších společností na světě.
Stačí vám jen řidičský průkaz sk. B a schopnost domluvit se německy nebo anglicky.

Popis pozice:

Budete rozvážet předem roztříděné balíčky moderní, dobře vybavenou dodávkou v různých lokalitách v Německu, především v německém pohraničí.

Profil kandidáta:

Stačí vám jen:
– Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
– Řidičský průkaz skupiny B
– Schopností manipulace s balíky (až do 23 kg)
– Čistý trestní rejstřík

Nejsou vyžadovány žádné zkušenosti!

Na co se můžete těšit?

– Mzdu od 13 € (330 Kč) za hodinu s možností výplaty na německý účet
– Bonusy v hlavní sezóně od 0,5 do 1,5 € za hodinu podle lokality
– Pomoc s hledáním ubytování, pokud chcete v Německu přebývat
– Horká linka podpory řidiče 24/7, která Vám pomůže na cestách
– Nová a stylová uniforma
– K dispozici až 5 dní v týdnu a soboty na rotaci

Nepromeškejte TOP přivýdělek!

Ozvěte se jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka, případně volejte ZDARMA 800 26 27 28!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Klenka