Hledáte práci? Vyberte si z 473 otevřených pozic

Expert online pojištění, bonusy až 60000Kč/měs. Home office

Úvodník:

Jsme přátelský kolektiv mladých lidí z Ostravy a hledáme novou posilu do našeho týmu. Baví nás obchod a finance, ale aktuální situace na finančním trhu je nepřehledná a mnoho lidí se v ní vůbec neorientuje. My se zabýváme tím, že finanční služby mezi sebou porovnáváme a děláme v tom zákazníkům jasno a pořádek.

Popis pozice:

Budete komunikovat se zákazníky, kteří si nechali porovnat nabídky a chtějí se o tom poradit se skutečným odborníkem. Nejedná se tedy o žádné nevyžádané hovory a nátlakový prodej. Zákazníkům pomůžete vybrat tu nejvhodnější variantu, která jim ušetří peníze a zároveň je dostatečně ochrání a zabezpečí.

Profil kandidáta:

Baví vás mluvit s lidmi a umíte vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším? Máte zkušenosti s jakýmkoliv prodejem? Rozumíte si s počítačem a MS Office vám nedělá žádný problém? Pokud máte maturitu a na všechno jste odpověděli ano, tak máte skoro vyhráno.

Nabízíme:

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit. Základní plat je 20 000 Kč a bonusy jsou neomezené, můžete si u nás vydělat až 60 000 Kč měsíčně :).

 

Získáte smlouvu na dobu neurčitou a k tomu řadu dalších benefitů:

– první dva měsíce garantovaný bonus 5000Kč od zaměstnavatele
– týden dovolené navíc
– stravenkový paušál
– 2 sick days
– zvýhodněné bankovní produkty a další výhody
– možnost trvalého home office
– zapůjčení veškerého potřebného vybavení

 
Kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí.Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.Budeme se těšit na Váš životopis, který zašlete na daniela.vejvodova@manpower.cz, nebo prokliknutím na odkaz.
Nebo se ozvěte už dnes na 226 257 597 a přidejte se do našeho týmu!
 

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Vejvodová