Hledáte práci? Vyberte si z 430 otevřených pozic

Práce ve skladu Praha-Zdiby; od 26.500 Kč/měs + svoz

Získej stabilní zaměstnání v zázemí mezinárodního distributora značkového oblečení a obuvi!

Hledáme vhodné uchazeče na pozici operátora skladu pro logistické centrum Praha-Zdiby. Na pozici se setkáš s aktivní prací ve skladových prostorách logistického areálu PointPark.

Náplň práce na pozici manipulanta skladu

Můžeš očekávat činnosti od samotné přípravy objednávky, po balení + kontrolu + úpravu zásilky a expedici/reklamaci. Pracovní náplň na pozici manipulanta skladu zahrnuje:

– přípravu zboží pro kompletování objednávky,
– kompletaci a následné balení dle objednávek,
– úpravu dle požadavků zákazníka,
– kontrolu a přípravu zboží před expedicí,
– nakládku/vykládku a manipulaci se zbožím na paletách.

Nezbytné požadavky

- věk 18+ a čistý trestní rejstřík,
- výborný zdravotní stav,
- schopnost práce s PC a skenerem,
- spolehlivost a flexibilní přístup k práci,
- ochota pracovat na 2směnný provoz.

Na oplátku ti nabízíme

Smlouvu na HPP do kmene od 26.500 Kč/měs a mimo jiné například:

- atraktivní bonusy a příplatky ke mzdě,
- možnost využití svozové dopravy,
- závodní stravování a občerstvení na pracovišti,
- 5 týdnů dovolené,
- měsíční příspěvky do firemní Cafeterie,
- zaměstnanecký přístup do obchůdku,
- zázemí mezinárodní společnosti v oblasti distribuce známých značek.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a nezapomeňte nahrát Váš životopis.
Pro rychlé informace volejte na linku 242 499 376. Jsme tu pro Vás k dispozici během pracovního týdne.

Těšíme se na možnou spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Podrazilová