Hledáte práci? Vyberte si z 447 otevřených pozic

Manager ekonomického oddělení - Státní příspěvková org.

Státní příspěvková organizace zaměřená na kulturu, hledá správce rozpočtu a vedoucího 5ti členného týmu. Máte rádi historii, zkušenost v obdobné organizaci, vzdělání ekonomického směru a chcete si sám určovat práci? Hledáme právě Vás!

Popis pozice:

-Správa rozpočtu příspěvkové organizace,
-Vedení a organizice ekonomického oddělení(5 lidí),
-Příprava finančních přehledů pro vedení organizace,
-Kontrola čerpání rozpočtu pro projekty, podílení se na jejich přípravě.

Profil kandidáta:

-Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,
-Pracovní historii ve státní příspěvkové organizaci,
-Zkušenost s dotacemi výhodou,
-Zkušenost na vedoucí ekonomické pozici výhodou,
-Řp. B.

Nabízíme:

-Mobilní telefon,
-Notebook,
-Flexibilní začátek a konec pracovní doby,
-5 týdnů dovolené,
-Vzdělávací kurzy a školení,
-Kafetérie a stravenkový systém,
-Občerstvení na pracovišti,
-Sick days,
-Vlastní organizace náplně práce,
-Children-friendly office,

Líbí se Vám tato pozice? Zašlete mi svůj životopis na adresu petr.lola@manpower.cz nebo volejte +420727810539.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petr Lola