Hledáte práci? Vyberte si z 438 otevřených pozic

Senior Financial Controller

Pro významnou německou automotive společnost hledáme zkušeného Controllera.

Odpovídáte na ano/ne otázky čísly a v MS Excelu jste jako ryba ve vodě? Pak by Vás naše nabídka mohla zajímat.

Popis pozice:

– Spolupráce na tvorbě měsíčních uzávěrek a analýz o zisku a ztrátách
– Vytváření finančních prognóz a ročního plánování rozpočtu
– Spolupráce s auditory
– Spolupráce na snížení odchylek s využitím pravidelných finančních zpráv
– Podpora procesu každoroční fyzické inventury
– Reporting a komunikace s centrálou v Aj
– Kalkulace

Ideální profil kandidáta:

– SŠ nebo VŠ technického / ekonomického směru
– Min. 3 roky praxe z controllingu, nejlépe z výrobní firmy
– Zkušenost s programem SAP a Oracle výhodou
– Pokročilá znalost MS Office
– Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2)

Nabízíme:

– Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
– 13. a 14. plat
– 12 000,- Kč roční bonus za dochodnost
– Dotované stravování
– Týden dovolené navíc
– Jistota dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
– Další benefity, které Vám firma ráda představí na osobním pohovoru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
Telefon: +420 725 858 069