Hledáte práci? Vyberte si z 473 otevřených pozic

Cl expert

Úvodník:

Pro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici CL experta.

Popis pozice:

CI expert= continuous improvement (neustálé zlepšování). Jedná se o roli, která je úzce spjata s rolí procesního inženýra, příp. technickou podporou, lean specialistou, seniorní mechanikem apod. Daný pracovník nevede tým, pouze nepřímo motivuje/řídí ostatní v rámci svěřených úkolů. Je zodpovědný za technologii výroby v rámci daného úseku, za nastavení technologických standardů a za jejich neustálé zlepšování ve spolupráci s týmy na směnách. Dále:

– Koordinuje veškeré aktivity na dané oblasti, které mají zlepšit bezpečnost práce, kvalitu produktů nebo stav výrobního zařízení.
– Aktivně se podílí na aplikaci Lean a MSE nástrojů.
– Reportuje Line leaderům a koučuje spolupracovníky.
– Podílí  se  na podporě a zavádění bezpečnostních a kvalitativních standardů, při zavádění nových výrobků.
– Vede zkušební výrobu (line trial).
– Vede audity 5S a process confirmation, nastavuje systém pro jejich realizaci a odbavování nálezů těchto auditů.
– Vede agendu související se zlepšovacími návrhy (ICP) a Kaizen v rámci svěřené oblasti.

Profil kandidáta:

– VŠ vzdělání (technické zaměření nebo zaměření na výrobu), příp. SŠ a větší praxe v oboru.
– Min. 2 roky relevantních pracovních zkušeností s projekty neustálého zlepšování/štíhlé výroby (lean), ideálně z výrobní společnosti.
– Schopnost vést, komunikační dovednosti, schopnost budovat týmovou spolupráci.
– Technické myšlení.
– AJ min. na úrovni B1, ČJ rodilý mluvčí.

Nabízíme:

– 5týdnů dovolené.
– Dotované stravování přímo na pracovišti (oběd/večeře 25 – 30 Kč) a nápoje zdarma (káva, čaj, voda).
– Příspěvek na penzijní připojištění.
– Posilovnu v místě pracoviště zdarma.
– Možnost kariérního růstu v rámci společnosti.
– Rodinný vstup do ZOO Praha atd.

V případě zájmu neváhejte zaslat Váš aktuální životopis na miroslav.kozeluh@manpower.cz.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
Revoluční 43/3
430 01  Chomutov
Česká republika
Telefon: +420 773 769 226