Hledáte práci? Vyberte si z 424 otevřených pozic

Zkušený/á nákupčí s angličtinou (velmi nadprůměrná mzda)

Na úvod

Dokážete nám zajistit včasné dodání kvalitního materiálu pro výrobu? Dokonce se dobře domluvíte anglicky? Přesně vás potřebujeme do naší výroby v Přerově. Za vaše zkušenosti vás královsky odměníme, takže nikdy nebudete chtít odejít.

Co budete dělat

– Zajistíte, aby nám nikdy nechyběl materiál pro výrobu
– Postaráte se, aby naše spolupráce s dodavateli šlapala
– Ohlídáte, aby byly vyřešeny případné reklamace
– Budete nám hledat nové dodavatele (cesty i po Evropě), dojednávat podmínky a smlouvy
– SAP bude vaše každodenní hřiště

Co vám nesmí chybět

– Zkušenosti z technického/strategického nákupu jsou nutné
– Vaše angličtina musí být komunikativní (alespoň B2) - obchodní jednání v Aj
– SAP zkušenosti (nebo jiný ERP)
– MS Office (především Excel) ovládáte dobře

Co za to

– Můžete se těšit na velice nadprůměrnou mzdu pro tento typ pozice
– 5 týdnu dovolené
– Roční bonus
– Pružná pracovní doba
– Flexipassy v hodnotě 1000 Kč/měsíčně
– Příspěvky na penzijní a životní pojištění
– Příspěvky na stravné + máme vlastní jídelnu
– Přátelskou a neformální firemní kulturu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
Telefon: +420 733 626 275