Hledáte práci? Vyberte si z 424 otevřených pozic

Zkušený nákupčí do výroby na Přerovsku (nadstandardní mzda)

Na úvod

Máte zkušenosti v nákupu a domluvíte se dobře anglicky? Hledáme kolegu, který bude hýčkat naše dodavatelské vztahy. Staňte se členem našeho týmu a my se postaráme, abyste u nás byl/a maximálně spokojen/a.

Co budete dělat

– Budete pečovat o vztahy s našimi dodavateli
– Občas pojedete za dodavatelem (spíše lokálně ČR)
– Vytvoříte plány pro optimalizaci našich procesů
– SAP bude vaše každodenní hřiště

Co musíte mít

– Zkušenosti z nákupu jsou nutné (operativní/technický/strategický)
– Vaše angličtina musí být komunikativní (alespoň B2) – obchodní jednání v Aj
– SAP zkušenosti (nebo jiný ERP)
– MS Office (především Excel) ovládáte dobře

Co za to

– Můžete se těšit na velice nadprůměrnou mzdu (zkušenosti zaplatíme)
– 5 týdnu dovolené
– Roční bonus
– Pružná pracovní doba
– Měsíční příspěvek na Sodexo kartu 1000 Kč
– Příspěvky na penzijní a životní pojištění
– Příspěvky na stravné + máme vlastní jídelnu
– Přátelskou a neformální firemní kulturu
– Pro případné cesty maximální komfort (vůz, taxi, 4hvězdičkový hotel)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
Telefon: +420 733 626 275