Hledáte práci? Vyberte si z 536 otevřených pozic

Vedoucí týmu datové analytiky a BI

Úvodník:

Naším klientem je logistická společnost působící na celém světě, která do svého týmu hledá supervisora analytického týmu. Klíčovým předpokladem je analytické myšlení a zkušenost s vedením lidí, který dokáže kompenzovat potenciál a chuť vést vlastní tým.

Popis pozice:

–Vedení týmu analytiků a veškerá agenda s tím související
–Analýza dat napříč logistickými procesy v Excelu, Power BI a interních systémů společnosti
–Zastřešit oblast pravidelných reportů
–Úzká spolupráce s ostatními manažery a zákazníkem, a s tím spojené ad hoc reporty
–Eskalace a řešení případných problémů s efektivitou a následná kontrola nápravných opatření
–Spolupráce na optimalizaci procesů a aktivit
–Působit jako konzultant, který přichází s řešeními a novými postupy

Profil kandidáta:

–Zkušenost nebo ambici/schopnosti vést tým specialistů
–Pokročilá znalost MS Excel a zkušenost s Power BI (nebo podobným nástrojem)
–Pokročilá znalost AJ
–Prozákaznický přístup a hledání nových cest
–Analytické myšlení a smysl pro detail

Nabízíme:

–Služební automobil i k soukromým účelům
–Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
–Zajímavou práci se spoustou výzev, ale v podporujícím prostředí
–Týden dovolené navíc (25 dní)
–Penzijní připojištění a Multisport kartu
–Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu za super ceny
–Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Klimešová
Na Florenci 2116/15
110 00  Praha-1
Česká republika

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.