Hledáte práci? Vyberte si z 524 otevřených pozic

Finanční kontrolor/ka s angličtinou

Úvodník:

Do tradiční a prosperující společnosti zabývající se výrobou textilií hledáme nového kolegu nebo kolegyni, která doplní tým na finančním oddělení. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a celou řadu benefitů.

Popis pozice:

–vyhotovování denních, měsíčních a ročních reportů za svěřený úsek
–analyzování finanční situace a navrhování řešení
–podílení se na tvorbě finančních plánů, kalkulace nákladů výroby a komunikace s ostatními odděleními společnosti (účtárna, nákup, výrobní oddělní atd.)
–pomoc s adaptací juniornějším kolegům

Profil kandidáta:

–vzdělání ekonomického směru
–3 roky praxe v oboru finančního kontrolingu
–schopnost komunikace v Aj - min. B2 (zahraniční vedení)
–znalost účetních principů a analytické myšlení
–zkušenost s prací v SAP
–schopnost práce v MS Office (excel, word)
–zodpovědný přístup a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

–týden dovolené navíc
–bonusy a prémie za vykonanou práci
–možnost práce z domu
–flexibilní začátek a konec pracovní doby
–zkrácená pracovní doba (7,5h/den)
–spolupráce v dynamickém a příjemném kolektivu
–služební telefon a notebook
–příspěvek na penzijní pojištění
–vzdělávací kurzy
–příspěvek na sport, kulturu a rekreaci
–příjemné pracovní prostředí s možností kariérního růstu

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v Čj i Aj na e-mail: zuzana.urbancova@manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Urbancová
Telefon: +420 731 664 557

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.