Dbáme na legálnost

Jsme legální personální agentura s vlastním etickým kodexem. To pro nás znamená, že dodržujeme zákony za všech okolností a ctíme zásady morálky. Jsme lidé a také zaměstnanci, kteří drží spolu a chtějí ostatním pomáhat na jejich pracovní cestě.

Hlavním bodem je samozřejmě finanční odměňování. Podle práva a v souladu se zákonem je to tak, že firma, kde pracujete, stanoví výplatu, a ta je vaší hrubou mzdou. Agentura stejně jako jiná personální oddělení řádně odvede daň z příjmu, sociální a zdravotní pojištění za zaměstnance a čistou mzdu vám vyplatí na účet. Pro firmy bývá efektivnější najmout si agenturu a její profesionální personální servis. Není pravda, že si agentura od svých zaměstnanců bere jakékoli poplatky. Agentura vždy fakturuje pouze firmám. Z této odměny vyplácí mzdy zaměstnanců, povinné odvody, a zároveň svým klientům poskytuje další služby jako je vedení personální agendy, účetnictví, apod.

Ohledně dalších důležitých situací v práci, jakými jsou přesčasy, povinné přestávky, nárok na návštěvu lékaře apod. se vždy řídíme platnými zákony. Ani vy proto prosím nezapomínejte na to, co můžete po svém zaměstnavateli chtít. Ať už se jedná o maximálně 8 hodin přesčasů týdně, nejdéle 12hodinové směny nebo povinné přestávky. V případě, že se firma nechová dobře, my budeme stát za vámi a danou situaci řešit.

V Manpoweru se vám také nikdy nestane, že byste měli problémy s finančním úřadem. Nesnažíme se ušetřit hledáním skulinek v daňovém systému ani jinými pochybnými způsoby. Víme totiž, že čestnost v jednání se v konečném výsledku vyplácí. Z krátkodobého hlediska může někoho výplata na černo lákat, ale okrádá pak jen sám sebe. V budoucnu se mu sníží veškeré platby od státu od mateřské, přes nemocenskou až po důchod. Proto je lepší mít za sebou velkou společnost jako jsme my, která daně vždy řádně odvede a nepodporuje ilegální zaměstnávání.

Poctivé agenturní zaměstnávání

 • REGISTRACE ZDARMA
  Registrace kandidátů ve společnosti Manpower je vždy zcela bezplatná.
 • ŽÁDNÉ PROVIZE
  Ze mzdy agenturních zaměstnanců si Manpower nebere žádnou finanční „provizi“. Najímají si nás firmy, abychom jim pomohli.
 • PRACOVNÍ SMLOUVA
  Všichni agenturní zaměstnanci mají řádnou pracovní smlouvu nebo dohodu o pracovní činnosti uzavřenou se společností Manpower.
 • DANĚ A ODVODY
  Manpower platí za zaměstnance veškeré odvody (daně, sociální a zdravotní pojištění).
 • VÝPLATNÍ PÁSKA
  Výplatní pásky každý měsíc jsou v Manpower samozřejmostí.
 • PRAVIDELNÁ VÝPLATA
  Všichni agenturní zaměstnanci Manpower dostávají výplatu k 15. dni v následujícím měsíci.
 • KONZULTANT K DISPOZICI
  Kandidátům i našim agenturním zaměstnancům je poskytován servis našimi kvalifikovanými konzultanty v kamenné kanceláři. Víte, kde nás vždy najdete.
 • ČLEN APPS
  Manpower je členem Asociace poskytovatelů personálních služeb, která je garantem respektování práv zaměstnanců a rovného přístupu.

Manpower poctivý zaměstnavatel